НОВИНИ АРХ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища запрошує на відкриття виставки випускника КНУБА

Шановні колеги, студенти – усі, хто відчуває устремління до гармонії, любові, прекрасного! Запрошуємо вас на мистецьку подію!

7-го вересня 2023 року о 15:00 у Національній академії мистецтв України відбудеться відкриття виставки «Портрети квітів» випускника Київського національного університету будівництва і архітектури, колишнього головного архітектора м. Києва, почесного академіка Української академії архітектури, професора Міжнародної академії архітектури, Посла миру всесвітньої ради миру Юрія Пісковського.

Виставка триватиме до 21-го вересня 2023 р.
НАМ України, вул. Бульварно-Кудрявська, 20.

Вхід вільний

Постер до виставки розробила кандидат архітектури, доцент кафедри Дизайну архітектурного середовища Щурова Вікторія Анатоліївна.