НОВИНИ АРХ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища. Фінал студентського архітектурного конкурсу ‘STEEL FREEDOM’

Фінал студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM відбувся цьогоріч 3 грудня. В рамках конкурсу були визначені кращі проекти.

Цьогоріч в конкурсі прийняли участь студенти з 14 університетів України. Було представлено 89 проектів відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь.

В рамках фіналу 10 команд презентували свої проекти перед провідними архітекторами та експертами в сфері проектування і девелопменту України, які й визначили переможців конкурсу.

Студент кафедри Дизайну архітектурного середовища Ростислав Племянник, у складі команди студентів архітектурного факультету КНУБА, посів І місце та отримав річну ліцензію на використання ПК ЛІРА САПР.

Журі конкурсу вдруге поспіль відзначають команду та вдруге присуджують їй заслужену перемогу за останні 2 роки.

ІІІ місце, в творчому дуеті, посіла студентка кафедри Дизайну архітектурного середовища – Валявська Єлизавета. Проект був виконаний під керівництвом старшої викладачки кафедри – Іванченко Олени Володимирівни. Команда також отримала заохочувальний приз від компанії ЛІРА САПР – сертифікат на проходження курсів.

Викладацький склад кафедри Дизайну архітектурного середовища пишається своїми студентами та вітає їх з перемогами та здобутками.