НОВИНИ АРХ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища. Результати 17 Латвійського міжнародного пленеру

З 19 по 23 вересня 2022 року відбувся 17й Латвійський міжнародний пленер архітектурних шкіл з університетів різних країн. Пленер присвячений відродженню міст України, що були зруйновані війною: Буча, Ірпінь, Чернігів, Харків.

Серед студентів, що взяли участь у пленері, студенти кафедри Дизайну архітектурного середовища.

Група ДАС-65: М. Бабіна, А. Грабовська, А. Денисенко, Л. Кравченко, С. Кунь, М. Левицька, А. Масловець, І.Палій, А. Петренко, У. Чапленко.

Група ДАС-66: С. Герасименко, В. Мартиневич.

Студенти працювали у складі міжнародних команд, куди увійшли студенти з Латвії, Індії, Польщі, Гонконгу. Їх концептуальні проекти отримали схвалення, а студенти – сертифікати. За результатами конкурсу студенти підготували доповіді на VIIІ Міжнародну науково-технічну конференцію «Архітектура історичного Києва. Архітектура та Дизайн – відновлення країни».