НОВИНИ КНУБА

Вибори голови Ради студентського самоврядування в КНУБА

П’ятого жовтня в КНУБА пройшли вибори голови Ради студентського самоврядування. Треба відзначити, що поставилися до цього студенти дуже відповідально.  В залі Вченої ради майже не було жодного вільного місця. На вибори завітали ректор КНУБА Петро Куліков, перший проректор Денис Чернишев, проректори  Олександр Хоменко та Наталія Бурдейна,  завідувач відділу з організації виховної роботи Оксана Бєлозьорова.  Почалось зібрання з привітального слова ректора КНУБА Петра Кулікова. Він пожартував, що це добре, що він перший скаже слово і піде, щоб не казали, що на вибори головного студента університету тиснуло керівництво! Наступне слово взяла чинний голова ради РСС Луїза Шапар. Довго звітувати  їй не довелося, бо через  епідемію, а потім війну робота практично не велася.  Далі  троє кандидатів почали презентацію своїх передвиборних програм.  Першим  слово взяв кандидат Ігор Середа. Щоправда його програма не викликала зацікавленості у слухачів. Можливо тому, що він студент останнього курсу, тож за написанням диплому навряд чи у нього буде час для роботі в Раді. Другим  свою програму презентував Ілля Цап. Він вже вдруге балотується  в Раду студентського самоврядування. Програма в нього цікава, складається з п’яти частин. Але нам приємно було почути, що першим своїм завданням цей кандидат вважає відкрити сторінку студентського самоврядування на сайті. Нарешті студенти знатимуть, до кого їм звертатися! Третьою про свою програму розказувала Владислава Фараон. Слухачам сподобалася її пропозиція організувати батл між студентами і викладачами.  Була ще пропозиція створити на сайті сторінку питання-відповіді. Прикро, що найактивніші студенти не в курсі, що така сторінка вже працює на новому сайті КНУБА.  Всім кандидатам ставили багато запитань. Це відзначила в своєму слові і проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи  Наталія Бурдейна. Зрозуміло, що питання , хто стане головним студентом КНУБА хвилювало учасників виборів всерйоз. Нарешті комісія підрахувала голоси. Головою Ради студентського самоврядування більшістю (49 голосів з 65 учасників) обрано студента будівельного факультету Іллю Цапа. Ми вітаємо новобраного голову Ради студентського самоврядування КНУБА і бажаємо йому успіхів в цій важливій роботі!

Шлях до успіху починається в КНУБА!

Прес-служба КНУБА