НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КНУБА

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ другого магістерського рівня «Середовищний і промисловий дизайн» за спеціальністю 022 «Дизайн» (2023)

📌Кафедра дизайну КНУБА оголошує ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ другого магістерського рівня «Середовищний і промисловий дизайн» за спеціальністю 022 «Дизайн».

✅ ТЕМА конкурсного завдання:

«РОБОЧЕ МІСЦЕ ДИЗАЙНЕРА»,
створене відповідно до принципів соціальної, економічної, екологічної сталості довкілля.

✅ УМОВИ виконання завдання: клаузура виконується на аркуші формату А2, з використанням вільної техніки і кольору. Клаузура – проєктна ідея (концепція), що у графічному вигляді відображає первинний погляд автора на об’єкт, що розробляється.

✅ ЗМІСТ завдання: декілька варіантів-начерків, які відображають початковий творчий пошук рішення; три ортогональні види предметного комплексу (фронтальний, збоку, зверху) зі схематичним зображенням людини, яка користується виробом (обирається один з пошукових варіантів); аксонометричний чи перспективний рисунок розробки з показом кольору та текстур матеріалів виробу  та його елементів. Пояснювальна записка з коротким і змістовним описом концепції об’єкта, що розробляється на засадах ергономіки та сталого дизайну (текст на 1-2 стор. формату А4).

✅Роботи надсилати до 10.05.2023 р. на електронну адресу designcreative@knuba.edu.ua.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сторінці кафедри дизайну КНУБА та соціальних мережах кафедри дизайну: FacebookInstagramTelegram.

Переглянути результати творчих конкурсів для абітурієнтів спеціальності 022 «Дизайн» попередніх років.