Завдання до творчого конкурсу для 022 Дизайн (Бакалавр, 2023)
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КНУБА

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ першого бакалаврського рівня «Інтер’єр та обладнання» за спеціальністю 022 «Дизайн» (2023)

📌Кафедра дизайну КНУБА оголошує ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ першого бакалаврського рівня «Інтер’єр та обладнання» за спеціальністю 022 «Дизайн».

✅ ТЕМА конкурсного завдання:
ІНТЕР’ЄР ПРИМІЩЕННЯ МАЙСТЕРНІ-СТУДІЇ МОЛОДОГО ДИЗАЙНЕРА.

✅ УМОВИ виконання завдання: на форматі аркуша А3 чи А2, у будь-якій техніці, на площині (кольорова графіка із застосуванням олівців, лайнерів, фарби; колаж, аплікація з паперу/картону) або в об’ємі (макет, рельєфний колаж).

✅ ЗМІСТ завдання: Уявити та зобразити власноруч ескіз-ідею інтер’єру кімнати-студії для дизайнера – для себе, в майбутньому, або для улюбленого дизайнера, творами якого надихаєтесь. До візуального матеріалу додати стислу пояснювальну записку (1 сторінка А4) з описом концепції.

✅ ГАСЛО: ІНТЕР’ЄР і обладнання робочого творчого простору як відображення сьогоденних потреб креативної молоді.

✅Роботи надсилати до 15.05.2023 р. на електронну адресу designcreative@knuba.edu.ua. У листі вказати ПІБ автора, населений пункт, місце навчання.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сторінці кафедри дизайну КНУБА та соціальних мережах кафедри дизайну: Facebook, Instagram, Telegram.

Переглянути результати творчих конкурсів для абітурієнтів спеціальності 022 «Дизайн» попередніх років.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram