![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/дякую-картинка.jpg)
Всесвітній день «Дякую!»
11 січня у світі вважають найввічливішим днем. Цього дня відзначають Всесвітній день „Дякую”.
Ми чудово розуміємо значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, але найчастіше висловлюємо подяку ніби мимохідь, не замислюючись про її значення. А між тим слова подяки мають дивовижні властивості. Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони здатні зігріти своїм теплом. Ми кожного дня говоримо один одному „дякую”, і важливо пам’ятати, що справжня вдячність – лише та, що йде від чистого серця.
Користуючись нагодою, хочемо подякувати нашим військовим за їхню самовідданість Україні. Подякувати волонтерам і медикам за їхню роботу. Подякувати всім українцям за терпіння. Подякувати викладачам КНУБА, які попри складну ситуацію, несуть знання. І звичайно, подякувати студентам, які вчаться таким необхідним на сьогодні в Україні будівельним професіям. Відбудуємо Україну разом!
Прес-служба КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Петруха-Н.-1-500x380.jpg)
На шляху інтеграції в європейський дослідницький простір
7 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4560-500x380.jpeg)
Оперативна допомога колегам
24 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/1-3-500x375.jpg)