Новини,  НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища оголошує Творчий конкурс

До уваги абітурієнтів Архітектурного факультету!

Кафедра Дизайну архітектурного середовища оголошує КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ для абітурієнтів Архітектурного факультету.

• Тема: “Дитячий будиночок на дереві”
  • Формат: аркуш А3
  • Техніка подачі: довільна за вибором автора (олівці, лайнери, акварель, гуаш, маркери, колаж, цифровий малюнок)
  • Зміст: зобразити дитячий будиночок на дереві в трьох ортогональних проекціях, аксонометрію, перспективне зображення. Описати місце та можливість його розміщення, матеріали, з яких його можна виконати.

Назву роботи написати по центру зверху, підписати ПІБ внизу праворуч. Роботу (якісне фото роботи у форматі .jpeg або .pdf) надсилати до 10 березня 2024 р. на email: garbar.mv@knuba.edu.ua

В листі вказати: ПІБ, населений пункт, навчальний заклад, клас.

Результати конкурсу буде оголошено 15 березня 2024 р. на сторінці кафедри ДАС.

Лауреати конкурсу можуть зазначити свою участь у цьому конкурсі в мотиваційному листі при вступі в КНУБА!