Магістр дизайну 2023
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗАХИСТ АТЕСТАЦІЙНИХ РОБІТ ДРУГОГО ОСВІТНЬОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ «СЕРЕДОВИЩНИЙ І ПРОМИСЛОВИЙ ДИЗАЙН» ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 «ДИЗАЙН» (2023)

Колектив випускової кафедри дизайну вітає випускників 2023 року з успішним захистом атестаційних робіт другого освітнього (магістерського) рівня «Середовищний і промисловий дизайн» за спеціальністю 022 «Дизайн», який проходив протягом 20-21 грудня 2023 року.

Голова АЕК, доктор технічних наук, професор, академік-секретар Відділення синтезу пластичних мистецтв Національної академії мистецтв України, Заслужений працівник освіти України – ЯКОВЛЄВ М.І.
Заступник голови АЕК, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну – ТРЕТЯК Ю.В.
Секретар: старший лаборант кафедри дизайну – ТРОЦЬКА Л.С.

В складі комісії брали участь:
ХАРАБОРСЬКА Ю.О., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри теорії архітектури, заступник декана архітектурного факультету.
КОСАРЕВСЬКА Р.О., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри дизайну, член Спілки дизайнерів України.
ПИЛИПЧУК О.Д., кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри дизайну, член Національної спілки художників України.
ПОЛУБОК А.П., кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри дизайну, член Національної спілки художників України.
ПРОКОПОВ О.В., доцент кафедри дизайну, президент архітектурної студії «Ді концепт», архітектор, член Спілки архітекторів України.
ЛЕВЧЕНКО О.В., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі.

Кафедра дизайну щиро вдячна комісії, керівникам, викладачам, дипломантам та всім, хто вніс свій вагомий вклад в успішне проведення захисту атестаційних робіт у 2023 році.

Шановні магістри дизайну 2023! Ми пишаємося вашими досягненнями, оскільки ваш успіх є підтвердженням нашої спільної праці, і це надихає нас продовжувати навчати та формувати нове покоління талановитих українських дизайнерів. Щиро бажаємо вам творчих та наукових успіхів й подальшого професійного розвитку!

На захист було представлено 32 випускні атестаційні роботи, що виконані відповідно до чинних в КНУБА вимог для другого (магістерського) освітнього рівня, до вашої уваги найкращі з них:

ГОРА Анастасія Сергіївна. “Особливості формування інтер’єрів приміщень дитячих реабілітаційних центрів на засадах колористики
Керівники – к.т.н., доцент Пилипчук О.Д., доцент Щеглов С.П.

ТОЛСТЕНЬОВ Володимир Володимирович. “Особливості формування предметно-просторового середовища об’єктів для занять екстремальними видами спорту
Керівники – к.арх., доцент Косаревська Р.О., доцент Прокопов О.В.

ШЕНДРИК Ілля Васильович. “Особливості використання природних матеріалів в інтер’єрах приміщень для оздоровлення і відпочинку
Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.

Більше про наукову і творчу діяльність вже випускників другого освітнього (магістерського) рівня «Середовищний і промисловий дизайн» за спеціальністю 022 «Дизайн» (2023) протягом навчання у КНУБА