Новини,  НОВИНИ АРХ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища про Підсумки роботи VIІІ Науково-практичної конференції

Підсумки роботи VIІІ Науково-практичної конференції

ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТКУ ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА: ПРОБЛЕМИ ВІДНОВЛЕННЯ АРХІТЕКТУРНОГО І МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА В УКРАЇНІ

Шановні колеги!

18 квітня 2023 року на платформі Teams на кафедрі дизайну архітектурного середовища КНУБА відбулася VIІІ Науково-практична конференція «Теорія і практика формування і розвитку дизайну архітектурного середовища: проблеми відновлення архітектурного і міського середовища в Україні», на якій у відповідності до наукової тематики кафедри № 0123U102032 були обговорені питання проблеми сталого розвитку архітектурного і міського середовища; становлення і розвитку дизайну архітектурного середовища; сучасні теорії і методики середовищного проєктування.

Конференція пройшла успішно, поставлені завдання та заявлені у програмі доповіді було прочитано у повному обсязі. З вітальним словом виступив декан архітектурного факультету КНУБА, проф. Кащенко О.В. і завідувач кафедрою ДАС, проф. В.О. Тімохін. Заслухано, обговорено і розміщено вибіркові презентації та запис ходу конференції в Teams: окреслено напрямки наукової діяльності кафедри ДАС; наведено висновки атестаційних робіт магістрантів ДАС; підтверджено поглиблене вивчення тем супутнього курсового проєктування студентів 1 курсу навчання за ОНП ДАС.

У конференції прийняли участь викладачі, аспірант з кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, Орленко Михайло Олександрович, директор Вікна-Стар; аспіранти ДАС; студенти ІІ – VI курсів кафедри дизайну архітектурного середовища і студенти АРХ- 22-1мп і АРХ- 22-3мн  кафедри дизайну та реконструкції архітектурного середовища Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Члени оргкомітету: доц. Ю.С. Рябець, доц. В.А. Щурова, ст. викл. О.В. Іванченко, асист. Сало В.В. приймали активну участь в обговоренні проблем, фахово керували процесом дискусій.

Дякуємо гостям конференції та науковим керівникам доповідачів за змістовні доповіді, які відповідають основній темі – відновлення архітектурного і міського середовища в Україні.

Радо запрошуємо на наступний рік викладачів, студентів з інших кафедр і факультетів.

З повагою, оргкомітет кафедри дизайну архітектурного середовища.