Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ “BLACK SEA SCIENCE”, ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Студент кафедри ТЗНСтаОП, ФІСЕ, група ТЗНС-11 Андрій Рязанов під керівництвом к.т.н., доц. Наталії Журавської взяв участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science”.

Склад журі конкурсу: 145 спеціалістів-науковців, з них 78 з 22 країн: Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Чехія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова. Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science”, з метою залучення студентів до участі у різних формах науково-дослідної діяльності, розширення міжнародних зв’язків та інше.

Наукова робота «Modernization of systems at thermal energy facilities» була представлена за напрямком «енергетика та енергоефективність» та вийшла у фінал конкурсу.

Вітаємо нашого студента, бажаємо нових успіхів.

Наталія ЖУРАВСЬКА, доцент, к.т.н. кафедри ТЗНСтаОП