Хлібне Благословення 2023
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ВИСТАВКА “ХЛІБНЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ” (2023)

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку «ХЛІБНЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ», де представлено 50 кращих творчих робіт студентів 1 курсу спеціальності 022 «Дизайн» кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-11, ДН-12, ДН-13 та ДН-14), які були розроблені в межах навчальної дисципліни «Живопис» весняного семестру 2022-2023 н.р.
Організаційний комітет виставки: куратори – старший викладач кафедри дизайну Штогрин Антоніна Олексіївна, викладач кафедри дизайну Штогрин Андрій Михайлович, секретар – к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Раддаміла Олександрівна, голова – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Юлія Вікторівна.

Студентам-дизайнерам 1 курсу в межах дисципліни «Живопис» було запропоновано створити хлібний натюрморт, оскільки хліб відіграє важливу роль у нашому житті, а його значення йде далеко за межі простого продукту.
Виставка “ХЛІБНЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ” – це вияв шанування та вдячності за родючу землю, працю тих, хто вирощує зерно, та майстерність пекарів, які перетворюють його на витончену випічку. Наші предки, крім житнього хліба, пекли безліч виробів з пшеничного борошна, починаючи від монастирських проскур і закінчуючи відомими короваями та пасками. І цей обряд передається з покоління в покоління та має символічне значення. Хліб — це символ об’єднання, миру та щедрості.

Ознайомитися зі студентськими онлайн-виставками кафедри дизайну КНУБА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram