![НВК Ліцей №157](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/liczej157.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ НВК ЛІЦЕЮ №157 м.Києва (2023)
12 Квітня, 2023
4 квітня 2023 року завідувач кафедри дизайну архітектурного факультету Третяк Ю.В., разом з колегами з різних кафедр та факультетів КНУБА, взяла участь у черговій профорієнтаційній зустрічі з учнями НВК Ліцей #157 м.Києва.
Під час зустрічі представники КНУБА – викладачі та студенти – представили загальну інформацію про КНУБА, умови навчання, проживання, особливості майбутнього працевлаштування та активного громадського життя студентів, що навчаються в КНУБА. Третяк Ю.В. детально розповіла про особливості навчання на творчих спеціальностях архітектурного факультету і, зокрема, на спеціальності “Дизайн”, показала роботи студентів-дизайнерів та запросила школярів вступати на спеціальність 022 “Дизайн” в КНУБА.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto-magystrы-500x380.jpg)
Вступ до магістратури 2024
12 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4125-500x380.jpeg)
Найуспішніша група будівельного факультету
21 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Блог-посты-для-саи〓та-КНУБА-3-1.jpg)