Європроєкт Україна ЛТД
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ ТОВ «ЄВРОПРОЄКТ УКРАЇНА ЛТД» (2023)

6 квітня 2023 року відбулась зустріч студентів спеціальності 022 «Дизайн» зі стейкхолдерами – представниками ТОВ «Європроєкт Україна ЛТД» (керівник Іваницький В.Л.). ТОВ «Європроєкт ЛТД» – один з найбільших виробників лакофарбових покриттів в Україні та ексклюзивний представник більш ніж 20 преміальних брендів 3M, Soyerlack, Votteler, SIA, Solid, VTP, Presto, MOHAWK, GRACO та інших. Водночас компанія є волонтерською організацією й дуже багато зробила та робить для фронту, про що свідчать листи подяки від бойових підрозділів.

Темою зустрічі була «Технологія новітніх лакофарбових покриттів для меблів. Сучасні тренди фактур та імітації преміальних покриттів», на якій менеджер по ключовим клієнтам, провідний технолог виробництва столярних виробів Лесун Юрій Петрович обговорив зі студентами 2 та 5 курсів спеціальності 022 «Дизайн» різні аспекти технологій лакофарбових покриттів для меблів. Ці оздоблювальні матеріали мають велике значення для виробників меблів і споживачів, що шукають високоякісні та стильні вироби.

Колектив кафедри дизайну висловлює щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн», оскільки важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. Подяка висловлюється також доценту кафедри дизайну Щеглову С.П. за організацію цієї зустрічі в межах своїх дисциплін «Дизайн-проєктування» та «Конструювання меблів».