НВК Ліцей №157
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ НВК ЛІЦЕЮ №157 м.Києва (2023)

4 квітня 2023 року завідувач кафедри дизайну архітектурного факультету Третяк Ю.В., разом з колегами з різних кафедр та факультетів КНУБА, взяла участь у черговій профорієнтаційній зустрічі з учнями НВК Ліцей #157 м.Києва.

Під час зустрічі представники КНУБА – викладачі та студенти – представили загальну інформацію про КНУБА, умови навчання, проживання, особливості майбутнього працевлаштування та активного громадського життя студентів, що навчаються в КНУБА. Третяк Ю.В. детально розповіла про особливості навчання на творчих спеціальностях архітектурного факультету і, зокрема, на спеціальності “Дизайн”, показала роботи студентів-дизайнерів та запросила школярів вступати на спеціальність 022 “Дизайн” в КНУБА.