НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

Кафедра дизайну КНУБА — три роки творчості, інновацій та успіхів!

8 лютого 2024 року відзначає Третю річницю з дня відкриття Кафедра дизайну, що входить до складу архітектурного факультету КНУБА.
Вітаємо не лише колектив кафедри, а й усіх наших колег, аспірантів, студентів та абітурієнтів.
За ці роки Кафедра дизайну показала високі результати у навчанні, наукових дослідженнях та творчих проєктах, заклавши міцний фундамент для подальшого розвитку та вдосконалення. Ми пишаємося досягненнями наших студентів та викладачів, їхнім непересічним талантом та нестримним прагненням до нових знань.
Вдячні кожному за співпрацю, підтримку та внесок у розвиток кафедри. Ваша праця та ентузіазм є невід’ємною частиною нашого успіху.
Дякуємо, що Ви з нами! Разом ми продовжуватимемо створювати історію Кафедри дизайну КНУБА, вносячи значний вклад у розвиток дизайнерської освіти та культури в Україні.