Чарівна гра
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ВИСТАВКА “ЧАРІВНА ГРА З ІСТОРІЄЮ МИНУЛИХ ЕПОХ” (2023)

Запрошуємо відвідати виставку «ЧАРІВНА ГРА З ІСТОРІЄЮ МИНУЛИХ ЕПОХ», яка розміщена в Бібліотеці Іноземної літератури КНУБА (головний корпус, 2 поверх). На ній представлені творчі роботи студентів спеціальності 022 «Дизайн», які були зроблені в межах дисципліни «Живопис» (викладач – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри дизайну Пилипчук О.Д.). Студенти протягом курсу вибирали та створювали копії робіт всесвітньовідомих майстрів живопису. Основною метою для студентів було оволодіння живописними навичками та техніками митців-класиків через їх реплікацію. Проте це було не лише вивченням технічно-мистецьких аспектів, але й грою з історією минулого. Ця гра включала в себе вивчення стилю, техніки виконання, засобів втілення художнього образу, що допомагало студентам глибше осмислити певну історичну епоху та її контекст.