Захист бакалаврів дизайну 2023
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗАХИСТ АТЕСТАЦІЙНИХ ВИПУСКНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА ДИЗАЙНУ («ІНТЕР’ЄР ТА ОБЛАДНАННЯ») ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 «ДИЗАЙН» (2023)

19-23 червня 2023 року відбулися захисти атестаційних випускних робіт на здобуття освітнього ступеня бакалавра дизайну («Інтер’єр та обладнання») за спеціальністю 022 «Дизайн».

Голова АЕК, доктор технічних наук, професор, головний учений секретар Національної академії мистецтв України, Заслужений працівник освіти України, Академік Національної академії мистецтв України – ЯКОВЛЄВ М.І.

Заступник голови АЕК, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну – ТРЕТЯК Ю.В.

Секретар АЕК, старший лаборант кафедри дизайну ТРОЦЬКА Л.С.

В складі комісії брали участь:

ХАРАБОРСЬКА Ю.О., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри теорії архітектури, заступник декана архітектурного факультету.

КОСАРЕВСЬКА Р.О., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри дизайну, член Спілки дизайнерів України.

ПИЛИПЧУК О.Д., кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну, член Національної спілки художників України.

ПОЛУБОК А.П., кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну, член Національної спілки художників України.

ПРОКОПОВ О.В., доцент кафедри дизайну, президент архітектурної студії «Ді концепт», архітектор, член Спілки архітекторів України.

ЛЕВЧЕНКО О.В., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі.

Колектив кафедри дизайну успішно провів щорічний захист атестаційних робіт на здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю 022 «Дизайн», освітня програма «Інтер’єр та обладнання», який проходив протягом п’яти днів.
Шановні бакалаври дизайну 2023! Ми пишаємося вашими досягненнями, оскільки ваш успіх є підтвердженням нашої спільної праці й це надихає нас продовжувати навчати та формувати нове покоління талановитих дизайнерів.
Бажаємо вам продовження навчання в магістратурі, де ви зможете поглибити свої теоретичні знання та вдосконалити практичні навички. Нехай цей новий етап стане ще однією сходинкою до ваших великих звершень!
Не зупиняйтеся на досягнутому, адже світ дизайну – безмежний і завжди еволюціонує. Продовжуйте розвиватися, брати участь у професійних заходах, майстер-класах та конкурсах, де ви зможете поділитися своїми ідеями та відкрити для себе нові можливості. Будьте завжди готові до викликів, покладайтеся на свій талант, але не забувайте про постійне самовдосконалення та здобуття нових знань.
Нехай ваші професійні досягнення будуть визнані в Україні та світі, а ваш внесок у сферу дизайну буде вагомим. Ми віримо у ваш потенціал і з нетерпінням чекаємо на майбутні досягнення.
Науково-викладацький та допоміжний склад кафедри дизайну вітає випускників-бакалаврів 2023 з успішним захистом дипломної роботи та бажає всім усього найкращого на подальшому професійному шляху!

На захист було представлено 98 атестаційних робіт, що виконані відповідно до вимог даного освітнього рівня, до вашої уваги найкращі з них:

КИСІЛЬ Аліна Володимирівна. “Дизайн інтер’єру приміщень пенітенціарного закладу на основі блок-модулів”. Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.

МИКОЛЕНКО Катерина Сергіївна. “Дизайн інтер’єрів студії мистецтв для дітей”. Керівник – к.арх., доцент Емаміанфар А.

ПОСУНЬКО Антоніна Володимирівна. “Дизайн інтер’єрів та обладнання музею Війни та Миру”. Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В., к.т.н., доцент Полубок А.П.

ВАСИЛЕНКО Катерина Борисівна. “Дизайн інтер‘єрів приміщень ресторану української кухні”. Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., к.т.н., доцент Полубок А.П.

ПУЛІСКА Анастасія Василівна. “Дизайн інтер’єрів та обладнання мобільного житла для військових”. Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.

ТАЧЕНКО Оксана Олександрівна. “Дизайн інтер’єру модульного житлового будинку з використанням екотехнологій”. Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., к.т.н., доцент Полубок А.П.

Більше про наукову і творчу діяльність вже випускників першого освітнього (бакалаврського) рівня «Інтер’єр та обладнання» за спеціальністю 022 «Дизайн» (2023) протягом навчання у КНУБА