НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФУПП

Студенти КНУБА взяли участь в ХІ Міжнародній студентській науковій конференції ArchEco

19 травня 2023 року студенти 2-4 курсів Факультету урбаністики та просторового планування КНУБА взяли участь в ХІ Міжнародній студентській науковій конференції ArchEco. Захід організований факультетом архітектури Краківської політехніки спільно з іноземними партнерами. Студентка Вікторія Залізко підняла важливу тему «Пам’ять і простір у контексті відновлення міст України», розповіла про проблеми меморіалізації об’єктів, які слугували прихистком для людей та були зруйновані внаслідок війни, а також проаналізувала вітчизняний і світовий досвід в цій сфері. Станіслав Кимаківський і Ольга Зачоса доповіли про результати дослідження на тему «Відбудова міст з акцентом на інклюзії», під час якого методами геопросторового аналізу із застосуванням ГІС-технологій вивчали вплив середовища на доступність та включеність для маломобільних груп населення, а також виявлення проблемних зон та пропозицій щодо поліпшення умов для людей з інвалідністю. Ростислав Перевізняк представив доповідь на тему «Територіальне планування як складова стратегії регіонального розвитку сіл і міст України (на прикладі Олександрійського району Кіровоградської області)», в якій проаналізував забезпеченість громад закладами освіти і медицини, які є важливою складовою стратегічного планування. Доповіді підготовлено під керівництвом  в.о. завідувача кафедри міського господарства КНУБА, доцента Апостолової-Сосси Л.О. і доцента кафедри міського будівництва КНУБА Биваліної М.В.

Л.О. Апостолова-Сосса,

в.о. зав. кафедри міського господарства