НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ «WOODSYSTEMS» (2023)

14 вересня 2023 року відбулась зустріч студентів спеціальності 022 «Дизайн» зі стейкхолдерами – представниками компанії «Woodsystems». Компанія Woodsystems започаткована у 2009 році. Завдяки партнерству організатора Крючкова Олега Олеговича та художника Пахомова Юрія Миколайовича  компанія досягла успіху. Основні принципи Woodsystems полягають в наступному: бути відповідальними, думати про майбутнє, впроваджувати нове. Основа стилю – поєднання безмежної бібліотеки взірців, від профільних матеріалів, до вишуканих екзотичних взірців ручної роботи. Місія полягає в тому, щоб зрозуміти замовника, якими елементами він надихається, в якому оточенні він хоче опинитися.

Тема зустрічі «Інноваційні матеріали та технології створення меблів для сучасного житла», на якій була проведена лекція-екскурсія по виробництву та шоуруму керівником виробництва Кіндюком Ігорем Петровичем для студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн». Колектив кафедри дизайну висловлює щиру вдячність колективу «Woodsystems» за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн», оскільки важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. Подяка висловлюється піар-директору Мозговій Катерині В’ячеславівні та доценту кафедри дизайну Щеглову С.П. за організацію цієї зустрічі в межах дисциплін «Дизайн-проєктування» та «Основи конструювання меблів».