НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ ТОВ ПРОМИСЛОВО-ТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ «АГРОМАТ» (2023)

3 та 10 травня 2023 року відбулась зустріч студентів спеціальності 022 «Дизайн» зі стейкхолдерами – представниками ТОВ Промислово-технічна компанія «АГРОМАТ». АГРОМАТ починали у 1993 році з маленької компанії, а стали національною мережею магазинів плитки та сантехніки в Україні й найбільшою в Європі. Постачальники продукції таких підприємств як Gustavsberg (Швеція), Oras (Фінляндія), Italgres (Іспанія), Kale (Туреччина), Sanchis (Іспанія). Є засновником АВЕІК — Асоціація виробників, експортерів та імпортерів кераміки. Мають власне друковане видання «КЕРАМІКА. СТИЛЬ. МОДА», яке вже понад 15 років є єдиним українським журналом, що присвячується керамічним та сантехнічним інтер’єрним тенденціям.

Темою зустрічі, яка складалася з двох частин, була «Сучасні тенденції обладнання і оздоблення інтер’єрів із застосуванням виробів та матеріалів з кераміки», на якій директор торговельного центру Агромат (на вул. Булаховського) Ковтуненко Людмила обговорила зі студентами 2 та 5 курсів спеціальності 022 «Дизайн» різноманітні аспекти використання кераміки в інтер’єрному дизайні. Також було розглянуто основні технології виготовлення керамічної продукції та тенденції у її використанні в оздобленні та обладнанні інтер’єру.

Колектив кафедри дизайну висловлює щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн», оскільки важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. Подяка висловлюється також доценту кафедри дизайну Щеглову С.П. та старшому викладачу кафедри дизайну Бикову М.І. за організацію цієї зустрічі в межах своїх дисциплін «Дизайн-проєктування» та «Конструювання меблів».