![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-5.jpg)
Як стати студентом КНУБА
11 травня відбулась перша онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА». Її проводив відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук. Подія викликала неабиякий інтерес: до вебінару приєдналось понад 90 учасників.
Спочатку Олександр Кравчук коротко проінформував абітурієнтів про умови вступу до нашого університету, а потім відповів на різноманітні запитання.
Вступників цікавила процедура вступу, зокрема умови проходження творчих конкурсів та фахових вступних випробувань, процес подачі заяв, виконання вимог до зарахування, спеціальні умови участі у вступній кампанії. Також були питання щодо вступу в магістратуру та реєстрації на єдиний вступний іспит.
Як каже Олександр Кравчук: «Це тільки початок. Ми будемо продовжувати інформувати вступників щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії. Наступну онлайн-зустріч плануємо провести 24 травня».
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-2-1024x576.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-1-1024x576.png)
Вам також може сподобатись
![Підвищення кваліфікації](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Сертификат-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Інклюзивна освіта та навчання в сучасних умовах трансформацій: психолого-педагогічні основи інклюзивної освіти» (2023)
25 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/vijskovyj-universytet-500x380.jpg)
День відкритих дверей на Кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України
6 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-22_22-34-59-907-500x380.jpg)