НОВИНИ КНУБА

Як стати студентом КНУБА

11 травня відбулась перша онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА». Її проводив відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук. Подія викликала неабиякий інтерес: до вебінару приєдналось понад 90 учасників.

Спочатку Олександр Кравчук коротко проінформував абітурієнтів про умови вступу до нашого університету, а потім відповів на різноманітні запитання.

Вступників цікавила процедура вступу, зокрема умови проходження творчих конкурсів та фахових вступних випробувань, процес подачі заяв, виконання вимог до зарахування, спеціальні умови участі у вступній кампанії. Також були питання щодо вступу в магістратуру та реєстрації на єдиний вступний іспит.

Як каже Олександр Кравчук: «Це тільки початок. Ми будемо продовжувати інформувати вступників щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії. Наступну онлайн-зустріч плануємо провести 24 травня».

Інформаційний центр