НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ – ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРА ДИЗАЙНУ ВИПУСКНИКАМ 2023 РОКУ

13 лютого 2024 року, в Актовій залі Київського національного університету будівництва і архітектури, відбулося вручення дипломів магістра випускникам спеціальності 022 «Дизайн».
Декан архітектурного факультету Кащенко О.В. та завідувач кафедри дизайну Третяк Ю.В. звернулися до випускників з промовами, підкреслюючи важливість моменту переходу від студентського життя до професійної кар’єри. Вони побажали випускникам не лише успіхів у професійному зростанні, але й особистого щастя, оптимізму та невичерпного натхнення. Важливим акцентом стало побажання здійснення найсміливіших задумів, досягнення нових кар’єрних вершин та втілення творчих ідей в життя.

Дипломи з відзнакою отримали:
БОГДАН Олександр Юрійович, ВОЙЦЕЩУК Данило Кирилович, ГОРА Анастасія Сергіївна, ЄВДОКИМЕНКО Анна Сергіївна, ЖУРБА Валерія Андріївна, КАРПЮК Анна Геннадіївна, ЛУКАШЕНКО Вікторія Олегівна, ОЛІЙНИК Ольга Ігорівна, ТОЛСТЕНЬОВ Володимир Володимирович, ХРИСТЕНКО Яна Вікторівна, ШЕНДРИК Ілля Васильович, ШМОНДЕНКО Анастасія Андріївна.

Також вітаємо випускників спеціальності 022 Дизайн ЛУКАШЕНКО Вікторію Олегівну та ТОЛСТЕНЬОВА Володимира Володимировича з отриманням Знаків Пошани за відмінне навчання, активну участь у науково-дослідній і громадській роботі із занесенням їх імен до “КНИГИ ПОШАНИ” КНУБА.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram