НОВИНИ ГІСУТ

Кафедра геоінформатики і фотограмметрії співорганізатори5 Міжнародної науково-практичної конференції Геопростір 2023

18 жовтня 2023 року відбувся 2 день 5 Міжнародної конференції Геопростір-2023.

Обговорювалися питання розвитку НІГД, земельних ресурсів в Україні в умовах війни та відбудови, а також сучасні методи збирання геопрострових даних та BIM технологій для відбудови України. Відзначили святкові події в рамках конференції КНУБА ГІСУТ 75 років та Кафедра геоінформатики і фотограмметрії КНУБА 50 років. Вітаємо почесних Ювілярів.

З привітаннями зі знаменними ювілейними датами виступили: ректор КНУБА доктор економічних наук, професор Петро Куліков, деканеса факультету ГІСУТ Олена Нестеренко, засновник та декан факультету ГІСУТ до 2014 року доктор технічних наук, професор Степан Войтенко, Студентська Спільнота Гісут подарувала зворушливе відеовітання. Зі словами вітання та підтримки конференції Геопростір 2023 звернулися в.о. Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Дмитро Макаренко, керівник напрямку USAID Agro Сергій Кубах.

Наукова частина конференції Геопростір 2023 мала 3 секції: НІГД, земельні ресурси та методи збирання геопрострових даних і BIM технологій для відновлення України. Крім українських та іноземних науковців і виробничників в конференції взяли участь випускники Кафедра геоінформатики і фотограмметрії, КНУБА різних років випуску, особливо пишаємося випускниками, які знайшли себе у сфері НІГД і топографо-геодезичній і картографічній діяльності та є керівниками своїх власних компаній. Щиро дякуємо, співорганізаторам: Міністерство аграрної політики та продовольства України, ГС “Українське товариство геодезії та картографії”, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, державному підприємству “Науково-дослідний інститут геодезії і картографії”; нашим партнерам за сприяння проведення конференції: JICA Ukraine Office, EUACI, компаніям: SoftPro, TVIS, System Solutions.

За 5 років проведення конференції Геопростір географія доповідачів і учасників розширилася від Японії до Канади та охопила близько 20 країн світу.

У конференції взяли участь близько 500 учасників з різних країн світу.

Відео-трансляцію 2 дня Міжнародної конференції Геопростір-2023 можна переглянути за посиланнями:

українською мовою:

англійською мовою: