Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Кафедра водопостачання та водовідведення на виставці AQUATHERM Kyiv 2023 (16-18.05.2023) в МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15 (метро Лівобережна).

Кафедра водопостачання та водовідведення КНУБА прийняла активну участь в щорічній виставці досягнень в галузі водопостачання та водовідведення AQUATHERM KYIV 2023. На виставці та конференції, яка проводилась 16 травня 2023 р. прийняли участь проедставники кафедри: завідувач кафедрою Хоружий В.П., професор кафедри Кравченко О.В., доценти кафедри Величко С.В. та Уряднікова І.В., а також інженер 1 категорії Курбанова Тетяна.
На конференції, яка відбулась під час виставки з доповіддю “Узагальниний досвід роботи водоканалів у військовий час” виступив професор кафедри Кравченко О.В.
На зустрічах з представниками фірм було досягнено взаємовигідних домовленостей  про співпрацю з кафедрою водопостачання та водовідведення КНУБА.
Співробітники кафедри ознайомились з новітніми досягненнями в галузі водопідготовки та очищення води та домовились з представниками фірм про презентації їх розробок студентам спеціальностей 192 водопостачання та водовідведення і 194 гідротехнічне будівництво в спеціалізованій аудиторії КНУБА.