НОВИНИ КНУБА

КНУБА підписав меморандум з МДУ

Ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков взяв участь науково-практичній конференції «Розвиток ринку праці в умовах глобалізаційних зрушень: виклики для України». Конференція була організована кафедрою економіки праці Маріупольського державного університету. Як відомо, МДУ нині працює спільно з КНУБА.

Важливу дискусію розпочали ректор Київського національного університету будівництва та архітектури, професор Петро Куліков і директор Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник. Обговорювали актуальні питання трансформації та розвитку ринку праці, зокрема, поствоєнного відновлення України та забезпечення економіки країни кваліфікованими фахівцями. Усвідомлюючи необхідність співробітництва як важливого фактору підвищення ефективності просування ідей, що обговорювались, ректор незламного вишу, професор Микола Трофименко і запрошені гості уклали та підписали Меморандум про партнерство. Сторони об’єднали зусилля з метою запровадження і просування інноваційних рішень, спрямованих на розв’язання питань трудоресурсного забезпечення й ініціювання трансформацій міграційної політики України, а також залучення вітчизняних та іноземних партнерів для реалізації спільних проєктів.  В Київському національному університеті будівництва і архітектури та Маріупольському державному університеті покладають великі надії на таку співпрацю. Сподіваємося, що це перший впевнений крок до мети.

Інформаційний центр