НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФУПП

Участь викладачів ФУПП у Всеукраїнський інтернет-конференції «Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства»

26-27 квітня викладачі факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь у всеукраїнський інтернет-конференції «Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства», організованій Національним університетом водного господарства та природокористування в місті Рівно. Організовувала конференцію кафедра «Міського будівництва та господарства» НУВГП.

Окрім КНУБА, були присутні ХНУМГ імені Бекетова О.М., місто Харків, ОДАБА, місто Одеса, СНУ ім. Даля, місто Сєверодонецьк, УНУ, місто Ужгород, НУ «ПП ім. Ю. Кондратюка, місто Полтава, ЗНУ, місто Запоріжжя,  ВНТУ, місто Вінниця.

Доповіді були розподілені на чотири секції.

Від КНУБА взяли участь проф. Дьомін М.М., проф. Осєтрін М.М., доц. Приймаченко О.В., доц. Чередніченко П.П., доц. Шилова Т.О., доц. Тригуб Р.М., к.т.н. Михайлик О.О., к.т.н. Тарасюк В.П., асистент Петруня О.М., студенти магістри ФУПП Коломієць А.С., Клименко С.В.

Дякуємо колегам за запрошення, чудову організацію, пізнавальні доповіді та зустріч з однодумцями.

Доцент кафедри МБ Тригуб Р.М., ФУПП