НОВИНИ КНУБА

КНУБА відзначає 93 роки з дня заснування

Шановні колеги, студенти, друзі!

17 квітня наша рідна Alma-Mater перегортає чергову сторінку своєї майже вікової діяльності. Щиро вітаю вас з нагоди 93-ї річниці від дня заснування Київського національного університету будівництва і архітектури.

Славетна історія нашого університету тісно пов’язана з розбудовою України. За роки існування наш  заклад перетворився на потужний науково-освітній центр зі значними здобутками, відомими науковими школами та новою генерацією фахівців. Наш науковий потенціал, інноваційні технології, новаторські проєкти дають університету змогу крокувати в ногу з часом й утримувати лідерські позиції серед закладів вищої освіти України.

Наш університет виховав не одне покоління української інтелігенції. I в цьому полягає наша найвища місія. Ми розуміємо, що освічені люди є найбільшим багатством нашої країни, запорукою її успіху й подальшого процвітання.

Я захоплююсь силою духу наших викладачів, випускників і студентів. Тих, хто в умовах бойових дій захищає Україну. Тих, хто в складних умовах продовжує підготовку кадрів для відбудови країни!

Я зичу усім міцного здоров’я, мирного неба, нових здобутків та плідної діяльності на благо України. КНУБА завжди був, є і буде осередком знань, професійності та наукових відкриттів!

Бажаю нашому університету процвітання, невпинного руху вперед та нових звершень!

Ректор КНУБА Петро Куліков