НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч з адміністрацією НВК № 157

12 квітня адміністрація разом з учнями Навчально-виховного комплексу ліцею № 157 відвідали Київський національний університет будівництва і архітектури в рамках розвитку міцних партнерських відносин, імплементації найкращих освітніх практик профільного навчання, сприяння якісної профорієнтаційної роботи серед здобувачів освіти.

Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з університетом та спеціальностями, відвідали творчі майстерні, лабораторії, зустрілися з викладацьким складом та мали можливість поспілкуватися зі студентами КНУБА.

Проректор із навчально-методичної роботи Андрій Шпаков, завідувач відділення довузівської підготовки Тетяна Петруньок, декани факультетів – Олександр Кащенко, Олександр  Приймак, Ігор Русан, відповідальна за профорієнтаційну роботу в університеті Олена Доля – разом із адміністрацією НВК № 157 обговорили подальші шляхи співпраці, спільно напрацювали можливі проекти діяльності профільної освіти в НВК №157.

Адміністрація НВК № 157 щиро подякувала КНУБА за приділену увагу  закладу освіти та відкритість до широкого  партнерства і високий професіоналізм!

Завідувач відділення

довузівської підготовки