НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФУПП

Команда ФУПП посіла III місце у чемпіонаті з шахів

22 листопада 2023 року відбувся командний чемпіонат КНУБА з шахів серед збірних команд факультетів. Чемпіонат було організовано шаховим клубом КНУБА (керівник – доцент кафедри філософії Ставрояні Сергій та аспірант кафедри філософії Спірідонов Микола) та кафедрою фізичного виховання та спорту. В складі кожної команди було 3 студенти з одного факультету, одна з них – дівчина. В змаганнях взяли участь 9 команд. В підсумку результати виявилися наступними:

-🥇архітектурний факультет (Гальченко Михайло, АРХ-22-2Б, Санько Андрій, АРХ-23-6, Фарафонова Євгенія, АРХ-22-8);

-🥈 будівельний факультет (Марчак Максим, ПЦБ-22-3, Винник Олександр, ПЦБ-22-6, Іляшенко Софія, ПЦБ-22-6);

-🥉факультет урбаністики та просторового планування (Єрмошин Михайло, МБГ-22-3, Тенюта Олександр, МБГ-с-23, Дьяченко Ансатасія, МБГ-22-3).

Доцент кафедри філософії Сергій СТАВРОЯНІ