![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5935.jpg)
Конкурс для студентів-тіктокерів КНУБА
3 листопада в КНУБА підбивали підсумки студентського конкурсу тіктокерів «Мій день в КНУБА». Конкурс був організований головним тіктокером КНУБА Анною Остапенко, студенткою другого курсу ФУПП, і пройшов під патронатом Ради студентського самоврядування на чолі з головою Джастіном Варгою. Треба визнати, конкурс виявився вдалим і цікавим. У ньому взяли участь 14 студентів з різних факультетів. Але найбільше було представників Архітектурного факультету. Серед переможців – всі три перших місця у студентів саме цього факультету.
Перше місце – Квочкін Микола- @nik_h_a_t_e_
Друге місце – Савчук Мілена – @milsbuildshorizon
Третє місце – Бабіченко Дарʼя -@rimkaaaa
Закономірно, що серед запрошених гостей церемонії нагородження був декан архітектурного факультету Кащенко Олександр Володимирович. Він привітав своїх студентів і побажав їм таких самих високих результатів у навчанні, як і в творчості.
Завітав на церемонію нагородження і ректор КНУБА Петро Куліков. Саме він вручав грамоти учасникам конкурсу. І слушно зауважив, що подібні конкурси важливі не тільки з точки зору реклами ВНЗ, а й становлення молоді як особистостей. Квочкін Микола, який переміг у конкурсі, подякував за мотивацію і за емоції, адже знімав свій ролик разом із друзями. Малюженко Яна, користуючись нагодою, запросила присутніх взяти участь у волонтерській студентській акції – зборі продуктів харчування для лікарні, де лікуються українські військові.
Тепла зустріч викликала позитивні емоції у всіх присутніх. І підтвердила думку, що талановиті люди успішні в будь-якій справі. Тож в цьому конкурсі не має переможених. Всі молодці! Бажаємо Вам успіхів в майбутньому. Носіть звання найкращих студентів КНУБА з гордістю! І запрошуємо всіх бажаючих до зйомки нових роликів, наприклад, до Дня студента!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5937.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5940.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5943-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5945.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5946.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5951.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5943.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5957.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5962-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5968.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5920.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5923-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5927-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5928-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5929-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5930-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5931-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5932-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5933-683x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/na-sajt-500x380.jpg)
Вiтаемо декана Архiтектурного факультету КНУБА з Днем народження!
30 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_91461-500x380.jpg)
Всесвітня акція «16 днів проти насильства»
12 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_20230828_135851_138-500x380.jpg)