Новини,  НОВИНИ КНУБА

Конкурс для студентів-тіктокерів КНУБА

3 листопада в КНУБА підбивали підсумки студентського конкурсу тіктокерів «Мій день в КНУБА». Конкурс був організований головним тіктокером КНУБА Анною Остапенко, студенткою другого курсу ФУПП, і пройшов під патронатом Ради студентського самоврядування на чолі з головою Джастіном  Варгою. Треба визнати, конкурс виявився вдалим і цікавим. У ньому взяли участь 14 студентів з різних факультетів. Але найбільше було представників Архітектурного факультету. Серед переможців – всі три перших місця у студентів саме цього факультету.

Перше місце  – Квочкін  Микола- @nik_h_a_t_e_

Друге місце – Савчук  Мілена – @milsbuildshorizon

Третє місце – Бабіченко  Дарʼя  -@rimkaaaa

Закономірно, що серед запрошених гостей церемонії нагородження був декан архітектурного факультету Кащенко Олександр Володимирович. Він привітав своїх студентів і побажав їм таких самих високих результатів у навчанні, як і в творчості.

Завітав на церемонію нагородження і ректор КНУБА Петро Куліков. Саме він вручав грамоти учасникам конкурсу. І слушно зауважив, що подібні конкурси важливі не тільки з точки зору реклами ВНЗ, а й становлення молоді як особистостей. Квочкін Микола, який переміг у конкурсі, подякував за мотивацію і за емоції, адже знімав свій ролик разом із друзями. Малюженко Яна, користуючись нагодою, запросила присутніх взяти участь у волонтерській студентській акції – зборі продуктів харчування для лікарні, де лікуються українські військові.

Тепла зустріч викликала позитивні емоції у всіх присутніх. І підтвердила думку, що талановиті люди успішні в будь-якій справі. Тож в цьому конкурсі не має переможених. Всі молодці! Бажаємо Вам успіхів в майбутньому. Носіть звання найкращих студентів КНУБА з гордістю! І запрошуємо всіх бажаючих до зйомки нових роликів, наприклад, до Дня студента!

Інформаційний центр