Новини,  НОВИНИ КНУБА

Конкурс на здобуття Премії Верховної Ради України

Комітетом Верховної Ради України з питань молоді і спорту розпочато прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2024 році відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування» (№ 840-IV від 22 травня 2003 року).

Премія присуджується особам – громадянам України віком до 35 років, молодіжним та дитячим громадським об’єднанням, які активно сприяли процесам державотворення, захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань. Щороку присуджується десять Премій.

Прийом документів здійснюється з 5 березня 2024 року по 15 квітня 2024 року.

Перелік документів подавати обов’язково у форматі WORD, на електронну адресу: knuba_omvvr@ukr.net, а також в паперовому вигляді в каб. 447.

Інформація щодо Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування розміщена на вебсайті Комітету з питань молоді і спорту http://komsport.rada.gov.ua/news/zakonopr_robota/premii_vru/72626.html.

Контактна особа в КНУБА – завідуюча відділу з організації виховної роботи Бєлозьорова Оксана Вікторівна, тел. (044) 241-54-90; (073) 078-77-30  каб. 447.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram