![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-5-1140x855.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч
20 березня було проведено профорієнтаційну бесіду з учнями 11-х класів Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії № 16 ім. М.О. Кириленка у місті Біла Церква. Під час зустрічі завідувач відділення довузівської підготовки – Тетяна Петруньок – ознайомила учнів з Київським національним університетом будівництва і архітектури та надала інформацію про факультети і спеціальності, перспективи працевлаштування. Ліцеїстам розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя. На зустрічі були присутні представники КНУБА – к.хім.наук, доцент Тетяна Вітовецька та к.т.н., професор Наталія Журавська, які розповіли ліцеїстам про особливості навчання за такими спеціальностями: 161 Хімічні технології та інженерія, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, 101 Екологія та 183 Технологія захисту навколишнього середовища.
Адміністрація Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії № 16 ім. М.О. Кириленка подякувала КНУБА за приділену увагу закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1626-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1624-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1622-1024x768.jpeg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231019_102452-500x380.jpg)
60 років з дня відкриття центрального корпусу КНУБА
23 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/20.09-восстановлено-scaled-1-500x380.jpg)
До Дня захисників і захисниць України та До Міжнародного дня студентського спорту
10 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/romanuk-denis-1-500x380.png)