![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_8.png)
КОНКУРС ПІД ЧАС ЗАГРОЗИ ЕПІДЕМІЇ
Шановні абітурієнти!
У зв’язку з розпорядженням Кабінету Міністрів України про заходи, які необхідно прийняти через загрозу епідемії короновірусної інфекції, кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА інформує про неможливість проведення пробного творчого конкурсу з Графіки-креслення 2020 у загально прийнятому форматі, а саме очно.
Ми розуміємо на скільки це важливо для Вас, і що Вам необхідна перевірка знань, отриманих раніше. Абітурієнтам важко самостійно опановувати графічний матеріал в умовах карантину. Отже, ми намагаємося працювати разом з Вами і допомагати вам творити, працювати та втілювати свої мрії дистанційно.
Запрошуємо Вас прийняти участь у творчому конкурсу з Графіки-креслення, який пропонуємо провести заочно. Для виконання графічної роботи пропонуємо обрати будь-які два варіанта із представлених десяти. Роботи можна буде передати на кафедру нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА одразу ж після завершення карантину для перевірки та визначення переможців.
Бажаємо успіхів і міцного здоров’я!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221012_163142-1-75x75.jpg)
Тиждень розвитку архітектури в Штутгарті
Вам також може сподобатись
![Конференція Польща 2023](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sertyfykat-500x380.jpg)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “RESEARCH ACTIVITIES AND ACHIEVEMENTS IN PEDAGOGY AND PSYCHOLOGY” (М. ЧЕНСТОХОВА, РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)
2 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-26_15-50-00-263-500x380.jpg)
Форум роботодавців, що пройшов в КНУБА 26 жовтня 2023 року викликав велику зацікавленість з боку студентів нашого університету. У заході взяли участь викладачі та студенти кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці.
27 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_8475-500x380.jpg)