НОВИНИ КНУБА

Конкурс проектних пропозицій Global Innovation Gathering

Студент КНУБА Корміліцин Ян (3 курс, будівельно-технологічний факультет КНУБА, Голова наукової спілки студентів КНУБА) пройшов конкурсний відбір на конкурс проектних пропозицій Global Innovation Gathering https://www.facebook.com/wearegig/ .

Конкурс забезпечує співпрацю й підтримує команди українських мейкерів та мейкерів з-за кордону.

Конкурсна пропозиція складалась за таким описом:

● У чому полягає проблема, для якої Ви хочете знайти рішення?

● Компетенції та потреби: які компетенції (знання, навички, досвід тощо) Ви пропонуєте і які шукаєте? Які продукти Ви вже створили або виробляєте?

● Необхідні матеріали та обладнання (надаються матеріали на суму близько 3000€ для одного проекту).

Команда GIG підтвердила участь Яна Корміліцина в програмі. Він був обраний як учасник у робочій групі з іншими матчами на підтримку України. Кожна робоча група має людей з України та людей з інших країн, щоб підтримати співпрацю між українськими мейкерами та мейкерами з інших країн, та надасть українським виробникам весь необхідний досвід.

Сформована робоча група проєкту на тему: «Бетон з алюмінієвого шламу: цегла для відродження» з учасників:

• Ян Корміліцин – Україна
  • Вуга Вільям – Уганда.

Науковий керівник проєкту: к.т.н., проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку КНУБА Ковальчук О.Ю.

Науковий радник проєкту: д.е.н, професор кафедри менеджменту в будівництві Івахненко І.С.

Інформаційний центр