![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Безымянный-2-1140x644.jpg)
Ковідний щоденник: Рефлексія
Завідувач кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування, професор Олег Слєпцов представив новий фільм, де багатогранна рефлексія відобразила події його життя і творчості, думки цікавих особистостей. Центральна тема, навколо якої розгортається відеоряд – інший твір: книга, створена також як рефлексія на складні події і переосмислення різних напрямів творчості, їхніх витоків та спільних сенсів. Серед багатьох яскравих учасників зйомок: композитор Олександр Злотник, видатний кардіохірург Ілля Ємець, професор Микола Дьомін, поет Віталій Іващенко, віце-президент конфедерації будівельників України Анатолій Беркута, мистецтвознавиця Зоя Чегусова, професор Павло Безродний, ігуменя Серафима, майстри архітектури: Юрій Серьогін, Сергій Ренькас, Янош Віг, Валерій Богданов.
У анотації до фільму зазначається: «Фільм висвітлює презентацію книги Олега Слєпцова «Ковидный дневник. Рефлексия». Жанр книги складно визначити. Нотатки, щоденник, автобіографія? Скоріше це розповідь про себе. Для автора випробування сovid-ом, лікарнею, реанімацією і наступним одужанням стало можливістю замислитись про головне. В новелі змішані минуле і сучасне, різні події і мови. Це полотно життя архітектора, художника і музиканта Олега Слєпцова. В книзі червоною ниткою висвітлюється історія проектування і будівництва 100-го православного храму архітектора на честь Ікони Божої Матері «Кардиотиса» на території Центру Дитячої Кардиохірургії в Києві.
Доцент кафедри ОААП Гліб Ушаков
Дивитись фільм:
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/2683-75x75.jpg)
Діяльність бібліотек в умовах війни
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-17_14-09-16-500x380.jpg)
УніверCheck – ЦКД
17 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240424_102800-1-500x380.jpg)
Студенти БТФ відвідали підприємство з виробництва газоблоків
25 Квітня, 2024![взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_1-500x380.jpg)