![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-43-19-1140x855.jpg)
Кубок України з перетягування канату
Студенти Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь у Відкритому Кубку України з перетягування канату серед студентів. Змагання пройшли 21 вересня 2023 року в Олімпійському коледжі мені Івана Піддубного. Метою заходу є популяризація і підвищення престижу студентського перетягування канату як засобу оздоровлення населення.
Учасників змагань привітали віце-президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Дмитро Кіба й начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.
Команда дівчат Київського національного університету будівництва і архітектури посіла 3-е місце, хлопців – 5-е.
Вітаємо спортсменів та бажаємо їм подальших успіхів!
Оксана Войтенко, старший викладач ФВІС
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-43-42-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-43-35-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-42-43-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-43-02-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-42-56-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-44-17-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-41-34-768x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/geoforum_2024_285-1024x683-1-500x380.jpg)
Викладачі кафедри ГІФ виступили на пленарному засідані МНТК “ГЕОФОРУМ-2024”
16 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/445221652_122162343290075005_4727232804845769470_n-500x380.jpg)
Викладачі кафедри міського господарства провели Урбаністичну прогулянку Старим містом для студентів та друзів ФУПП
26 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVVF_10112022_chep_9-1-500x380.jpg)