Новини,  НОВИНИ КНУБА

Кубок України з перетягування канату

Студенти Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь  у Відкритому Кубку України з перетягування канату серед студентів. Змагання пройшли 21 вересня 2023 року в Олімпійському коледжі мені Івана Піддубного. Метою заходу є популяризація і підвищення престижу студентського перетягування канату як засобу оздоровлення  населення.

Учасників змагань привітали віце-президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Дмитро Кіба й начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

Команда дівчат  Київського національного університету будівництва і архітектури посіла 3-е місце,  хлопців – 5-е.

Вітаємо спортсменів та бажаємо їм подальших успіхів!

Оксана Войтенко, старший викладач  ФВІС