Куленко Михайло Якович

В 1974 році закінчив Український поліграфічний інститут ім.І.Федорова, кваліфікація художник-графік.
В 2013 році захистив дисертацію за темою: «Графічний дизайн: особливості формування зображальних засобів візуальної мови» (доктор філософії графічного дизайну, спеціальність «Дизайн»).

 • Член Національної спілки художників України (1990).
 • Нагороджений Почесною Грамотою Комітету Верховної Ради України з питань духовності і культури за вагомий особистий внесок в розвиток культурної спадщини України.
 • Нагороджений багатьма грамотами та подяками Міністерства культури України, Українського фонду культури, Національної спілки художників України.
 • Дипломант Міжнародних і Всеукраїнських проектів: “Мистецький олімп”, “Золота книга України. Золотий фонд нації”, “Золота книга України. Вибирай українське”, “Золоте сузір’я України. Золотий фонд нації” тощо.
 • Автор чисельних навчальних посібників та підручника для вищих навчальних закладів України (“Основи композиції в образотворчому мистецтві: Навчальний посібник”, 2000; “Авторська накладна графіка: Навчальний посібник”, 2001; “Графічний дизайн: Навчальний посібник”, 2003; “Графіка шрифту: Навчальний посібник”, 2004; “Основи графічного дизайну: Підручник”, 2009; “Графічний дизайн: мистецтво шрифту: Навчальний посібник”, 2 томи, 2011, 2015), а також художнього оформлення десятків книг, дизайнерських розробок систем приладобудування, графічного дизайну: фірмових знаків, сотень буклетів та проспектів. Фахівець у галузі станкової графіки та живопису, учасник багатьох художніх вернісажів та кількох персональних виставок. Численні твори автора зберігаються в державних та приватних колекціях України та за її межами.

  Педагогічний стаж з 1993 року.

  Викладає дисципліни:

  • Живопис.
  • Рисунок.

  Принцип викладання: Дидактичні принципи від загального до окремого, принципи доказовості, послідовності, науковості, творчості, що відповідають функціям університетської освіти – освітній, соціальній, науковій, виховній.

   

   

  Куленко М.Я._Досягнення у професійній діяльності_2022

Творча діяльність:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram