Новини,  НОВИНИ КНУБА

Київський національний інститут будівництва і архітектури отримав Подяку від Віталія Кличка

8 квітня на засіданні ректорату КНУБА ректору університету Петру Кулікову була вручена Подяка від київського міського голови Віталія Кличка за вагомий внесок у розвиток системи якості вищої освіти в місті Києві та забезпечення якісної освітньо-наукової діяльності.

У рамках робочого візиту до Київського національного університету будівництва і архітектури з представником Інституту розвитку міста було обговорено розробку довідника з впровадження принципів безбар’єрності в закладах столиці. Йшлося також про реалізацію інших спільних із КНУБА проєктів наукового спрямування. Є думка, що шляхом  об’єднання зусиль КНУБА та Інституту розвитку міста є можливість перевтілити наукові надбання у реальні механізми впливу на життя столиці та врахувати їх при формуванні міських цільових програм.

Інформаційний центр