НОВИНИ КНУБА

Київський національний університет будівництва і архітектури взяв участь у Телемарафоні 1+1 щодо початку вступної кампанії у 2023 році

Відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук поінформував про те, що розпочинається основний етап вступної кампанії – прийом заяв та документів від вступників, які бажають вступити на навчання для здобуття ступеня бакалавра. У зв’язку з воєнним станом у країні  цьогорічна вступна кампанія має бути максимально безпечною та цифровізованою. Як і в попередні роки, головним інструментом під час вступної кампанії залишається електронний кабінет вступника, за допомогою якого можна дистанційно пройти всю процедуру вступу до обраного закладу освіти.

Від цьогорічної вступної кампанії очікуємо якомога більше вступників, щоб наша молодь поверталась та здобувала освіту тут, в Україні.

Уже традиційно найбільшою популярністю в нашому університеті користуються спеціальності: «Будівництво та цивільна інженерія»; «Архітектура та містобудування»; «Дизайн»; «Комп’ютерні науки», «Геодезія та землеустрій».

Проте, є і спеціальності, які дещо недооцінені вступниками, але мають попит на ринку праці та будуть важливими для майбутньої відбудови нашої країни: «Теплоенергетика», «Електроенергетика», «Гідротехнічне будівництво», «Відновлювальні джерела енергії та гідроенергетика», «Технології захисту навколишнього середовища», «Галузеве машинобудування».

У 2023 році МОН збільшило державне замовлення на спеціальності, які будуть необхідні для майбутньої відбудови країни, а також на ІТ-спеціальності, тому ми очікуємо, що вступники при виборі майбутньої професії будуть більше орієнтуватись на перспективи подальшого працевлаштування та щоб зробити свій внесок у побудову країни, якою ми всі будемо пишатись.

Подача заяв, прийом заяв та документів від вступників, які бажають вступити на навчання для здобуття ступеня бакалавра, триватиме до 31 липня, а до 5 серпня будуть оприлюднені списки вступників, які рекомендовані до зарахування за державним замовленням.

Приймальна комісія КНУБА