НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Розпочалися фахові іспити на будівельному факультеті КНУБА

В середу, 19 липня, на будівельному факультеті розпочалися вступні фахові випробування до магістратури за освітніми програмами: “Промислове і цивільне будівництво”, “Менеджмент організацій і адміністрування”, “Економіка підприємства”, “Облік і аудит”. 

В умовах сьогодення, наші вступники продовжують складати іспити в офлайн та онлайн форматах. Абітурієнти обрали досить важливі спеціальності і ми бажаємо усім успіхів на вступі, навчанні та в подальшій професійній діяльності. Будемо активно та плідно співпрацювати. 

Наші викладачі нададуть їм теоретичні знання та поділяться практичними вміннями та навичками. Щоб наші студенти стали академічно підготовленими фахівцями, дипломованими професіоналами.

В читальній залі до абітурієнтів під час тестування завітали перший проректор Денис Чернишев, декан будівельного факультету Григорій Іванченко та відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук. Вони побажали майбутнім здобувачам освіти вдалої здачі випробувань та привітали з тим, що вони приєднуються до великої родини будівельного факультету КНУБА.

Максим ГОРБАЧ, заступник декана будівельного факультету

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram