НОВИНИ ФІСЕ

Лекція для студентів ФІСЕ від представника ВАЙЛЛАНТ

15 березня 2024 року за запрошенням доцента кафедри теплотехніки Наталії ЧЕПУРНОЇ представник ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА» Антон МИКОЛАЇВСЬКИЙ провів відкриту лекцію-вебінар на тему: «Рішення для ГВП». Лекція відбулась у змішаному форматі: он-лайн та оф-лайн в рамках вивчення освітніх компонентів «Гаряче водопостачання. Індивідуальні теплові пункти».

Студенти ФІСЕ, які навчаються за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія та 144 Теплоенергетика разом із викладачами кафедри теплотехніки мали змогу побачити новітні рішення для систем гарячого водопостачання.

Лекція відбулась в рамках співпраці кафедри теплотехніки з зовнішнім стейхолдером ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА».

Щиро дякуємо керівництву ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА» за проведений захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна