НОВИНИ ФІСЕ

Першокурсники ФІСЕ відвідали відкриту лекцію з мінної безпеки

14 березня 2024 року студенти факультету інженерних систем та екології, які навчаються на спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія відвідали тематичну відкриту лекцію з мінної безпеки: «Ризики пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».

Під час лекції студенти побачили 3D макети вибухонебезпечних предметів та боєприпасів, отримали інформацію про класифікацію та різновиди боєприпасів і вибухонебезпечних предметів, а головне дізнались про алгоритм дій  при небезпеці, та що потрібно робити у разі виявлення невідомих предметів.

Дякуємо за пізнавальну та цікаву лекцію заступнику директора фонду з гуманітарного розмінування Сергію Голобородько та завідувачці відділу з організації виховної роботи Оксані Бєлозьоровій!

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

Заст.декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА