НОВИНИ КНУБА

Лекція-тренінг  «Делікатна розмова на дорослі теми»

11 травня для студентів факультету інженерних систем та екології був проведений психологічний тренінг- лекція на тему: «Делікатна розмова на дорослі теми», яку провела директор центру сім’ї Солом’янського району Валерія Савенок.

На лекції піднімалися питання та відбулась делікатна розмова на дорослі теми: інтимне життя, статеві відносини, любов та кохання, здоров’я підлітків, ризики, міфи та реальність в житті, ризики інфекційних захворювань, незаплановану вагітність. Зародження життя, необхідність її захисту та збереження ,відповідальне ставлення до батьківства та материнства.

Дякую за організацію та допомогу в проведені зустрічі заступнику декана з виховної роботи факультету ФІСЕ Наталії Чепурній та «Центру сім’ї» Солом’янської РДА.

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу