НОВИНИ ФАІТ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Магістерська практика на кафедрі управління проєктами від роботодавців

7 жовтня 2022 року відбувся захист атестаційних робіт з магістерської практики студентів 2-го курсу кафедри, які навчаються за спеціальностями «073. Менеджмент. Управління проектами» та 122 «Комп’ютерні науки. Управління проектами». Дякуючи співпраці із ІТ компанією Genesis (https://www.gen.tech/), яка стала засновником та основним розробником від українського продуктового ІТ-бізнесу спеціального першого всеукраїнського інтерактивного курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» для студентів ЗВО (https://youtu.be/w7fWXfrrY4c, https://youtu.be/mBwXMviPipE )/. Навчаючись на курсі студенти мали можливість пройти магістерську практику он-лайн та отримати знання та навички роботи у ІТ-продуктовому бізнесі. Розроблений курс є гарною можливістю попрактикуватись як студентам-менеджерам, так і студентам, що навчаються у інформаційних технологіях, оскільки у ньому поєднуються знання із різних сфер. Крім того, курс презентує ідею, що у ІТ-продуктовій сфері працюють як фахівці з інформаційних технологій, так і фахівці із інших спеціальностей, які можуть зовсім не бути дотичними до комп’ютерних наук.

В рамках атестаційних робіт студенти представили наступні ідеї, щодо створення ІТ-продуктів:

1. Створення інтерактивної мапи з додатком для університетів Києва

2. Мобільний додаток для підготовки до IELTS

3. Гра – симулятор студентського життя «StudLife»

4. Додаток для пошуку втрачених речей Lost/Found

Презентація та захист робіт відбувався в он-лайн режимі за допомогою комунікаційної технології TEAMS. В рамках виконання роботи студенти оцінили цільову аудиторію, аналізувати потреби у продукті (деякі команди провели опитування серед майбутніх користувачів), його переваги з існуючими аналогами на ринку, проектували MVP (прототип продукту з мінімальним проте критичним функціоналом) продукту, обирали бізнес-модуль просування продукту, підбирали маркетингову стратегію просування, обирали основні метрики, за якими буде оцінюватись успіх/невдачу розробки, оцінювали фінансову складову, застосовували креативні технології для знаходження шляхів утримання користувачів, пошуку каналів просування та аналізу відсутності зацікавленості користувачів у продукті, а також вибору ідеї для реалізації. Проведення такого складного та всеохоплюючого аналізу стало можливим за рахунок успішної кооперації освітньо-професійних програм кафедри та інтерактивного курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів». Однією із обов’язкових умов виходу на захист атестаційних робіт було повне та успішне проходження дистанційного курсу з отриманням сертифікату. Усі студенти отримали відповідний сертифікат.

За результатами атестаційних робіт та успішного проходження навчання за дистанційним курсом бажаючі та рекомендовані викладачами студенти зможуть прийняти участь у менторській програмі, яку надає ІТ компанія Genesis.

За «неофіційним» голосуванням під час фінальної дискусії зі студентами найбільшу зацікавленість серед презентованих ІТ-продуктів отримав додаток «Створення інтерактивної мапи з додатком для університетів Києва», який націлений на створення інтерактивної мапи університету для полегшення орієнтування студентів у навчальному закладі. Авторами ідеї були Поліна Мірошніченко, Олексій Дацун та Леонід Степанов.

Олена Веренич, д.т.н., проф.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux