НОВИНИ АРХ

Майстер-клас з виконання клаузури

Відбувся щорічний Майстер-клас з виконання клаузури на кафедрі Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд. Ініціативні викладачі кафедри Євген Леонідович Яновицький та Олексій Ігорович Селиванов провели цей захід на запит студентів, що зовсім нещодавно захистили дипломи та стали Бакалаврами Архітектури. А тепер виборюватимуть рейтингові освітні місця на освітньо-кваліфікаційному рівні “МАГІСТР”. Відтак, клаузура – дуже важливий іспит, що вимагає акумуляції сил, витривалості, наснаги та архітектурного хисту, а результати такого змагання, наче лакмусовий папір виявляють якості пошукача спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».

Після успішного опанування різноманітних комп’ютерних інструментів подачі архітектурних рішень (ArchiCAD, Revit, Enscape, Twinmotion та інших), виникла потреба, відновити навички роботи в професійній ручній графіці. Виконання клаузури можна назвати універсальною методою в класичній архітектурній освіті. Володіння олівцем, акварельна відмивка, графіка тушшю та віднедавна – подача професійними маркерами – всі ці невід’ємні від особистості навички свідчать про її професіоналізм. Тож сьогодні викладачі на прикладі власної праці надихнули та підготували майбутніх студентів-магістрів до отримання найвищих балів на іспитах.