НОВИНИ КНУБА

Мелодії української душі на радіо Нью-Йорка

У лютому на радіостанції Нью-Йорка – Davidzon Radio 620AM вийшла в ефір передача з циклу «Мелодії української душі», яку веде Олександр Федоренко. Він знайомить слухачів із відомими українськими музикантами, артистами, розкриває їхній шлях до визнання та мистецької реалізації. Ця передача повністю присвячена завідувачу кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування, народному архітектору України, професору Олегу Семеновичу Слєпцову. Його характерною особливістю є постійна практика синтезу мистецтв. Олег Семенович в інтерв’ю розповідає про цікаві сторінки музичної творчості, яким чином музика пов’язує та доповнює його архітектурну діяльність та різні жанри візуальних мистецтв.

У передачі звучить багато цікавих записів у виконанні Олега Слєпцова, розкриваються історії створення цих музичних творів, розгортається біографічна панорама різних років з періодами певних стилів.

Запрошуємо прослухати запис цього ефіру:

Гліб Ушаков, доц. кафедри ОААП