НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Міжнародна дискусія “Рік повномасштабної війни: висновки, сценарії, прогнози” у співпраці з Фрідріх-Олександр-Університет Ерланген-Нюрнберг

Продовжується співпраця КНУБА з університетами Німеччини. 1 березня 2023 року к.т.н., доцент кафедри опору матеріалів, докторант кафедри будівельних технологій КНУБА Руднєва І.М. взяла участь в міжнародній дискусії “Рік повномасштабної війни: висновки, сценарії, прогнози”, яка організована проектом PACT4Ukraine від Фрідріх-Олександр-Університет Ерланген-Нюрнберг у співпраці з українськими та європейськими науковцями та експертами. У заході взяли участь понад 190 учасників із Європи та України.

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну жорстоку війну проти України, що призвела до людських жертв, зламаних доль та справжніх трагедій. Ця війна є продовженням агресії, яка розпочалася у 2014 році. Весь цей час Україна за підтримки союзників мужньо відстоює свою незалежність, свободу та здатність будувати державу, засновану на європейських цінностях.

В обговоренні було звернено увагу на актуальні питання сьогодення, зокрема прогрес України на шляху до членства в ЄС; нові стратегії забезпечення безпеки; технології, що змінюють правила гри; зміни, тенденції та перспективи аграрного бізнесу; права людини в умовах окупації; ситуація з правами людини в Україні тощо.

Віримо у перемогу та працюємо на благо України!