НОВИНИ КНУБА

Міжнародна студентська Олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів»

18 листопада 2022 року була проведена (дистанційно) VIІІ Міжнародна студентська Олімпіада  «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів». Співорганізатором цього року є Маріупольський державний університет, а організатором традиційно Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації.

В Олімпіаді взяли участь 14 студентських команд із провідних вищих навчальних закладів України – з міста Києва, Одеси, Маріуполя, Чернігова та інших, а також із Польші, Грузії та Казахстану.

Кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії вже вшосте бере участь у цій Олімпіаді та кожного року посідає призові місця, в 2018 році була організатором Олімпіади в КНУБА. Тоді до участі були вперше залучені команди з Польщі та  Казахстану, й Олімпіада стала міжнародною.

У командному змаганні команди КНУБА “Ада Лавлейс” – Андрій Показной (КСМ-42), Володимир Мироненко, Владислав Парфенюк (КСМ-22) та команда “Гріфіндор” – Анастасія Лисенко (КСМ-21), Ольга Копчук і Владислав Мартенюк (КСМ-22) посіли призове друге місце. Для цього треба було письмово відповісти не менш ніж на 85 питань зі ста. Команда проявила волю до перемоги та впоралась зі складними завданнями.

В індивідуальному змаганні Анастасія Лисенко, Андрій Показной, Володимир Мироненко посіли  3 місця в різних номінаціях. Науковий керівник – д.т.н., проф. Хлапонін Ю.І. Наші студенти залишили позаду студентів з інших університетів, де тема Олімпіади є напрямом підготовки.

Вітаємо призерів Олімпіади!!

Співорганізатором наступної Олімпіади в квітні 2023 року може бути КНУБА. На виконанння підписаних Меморандумів про співпрацю, до участі будуть залучені студенти из Польщі та Іраку.

Присвятимо Олімпіаду нашій Перемозі! Слава Україні!

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram