НОВИНИ КНУБА

Співчуваємо…

Військовий Олег Олесик, позивний Інженер, загинув 30 квітня під час виконання бойового завдання в районі міста Торецьк на Донеччині. 36-річний захисник отримав осколкові поранення голови.

Олег народився у місті Очаків на Миколаївщині. Здобув фах інженера-геодезиста у Київському національному університеті будівництва та архітектури. Працював за спеціальністю у Київському метрополітені.

У лютому 2021 року Олег уклав контракт на військову службу із 30-ю окремою механізованою бригадою імені князя Костянтина Острозького. Коли почалася повномасштабна війна, чоловік продовжував обороняти Україну від окупантів.

“Був для мене найкращим чоловіком, люблячим сином для своєї мами і кращим татом для сина. Опора та захисник для всієї родини. Світла й життhttps://t.me/s/ukrpravda_newsєрадісна людина”, – зазначила дружина Людмила.

Посмертно сержант Олесик нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Олега поховали у селі Федорівка Київської області. У захисника залишилися мама, сестри, цивільна дружина і син.

Українська правда разом із платформою пам’яті Меморіал вшановують загиблих захисників.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким сержанта Олесика.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram